نمایندگی جاروبرقی اسنوا در تبریز

همراه با تکنسین های مجرب و کار بلد

تعمیر جاروبرقی اسنوا در تبریز

نمایندگی جاروبرقی اسنوا در تبریز

مراحل انجام کار در تبریز امداد

ثبت درخواست

می توانید درخواست نصب، سرویس و یا تعمیرات دستگاه خود را به صورت آنلاین ( با استفاده از فرم ثبت درخواست ) و یا تماس با کارشناسان ثبت کنید.

ارجاع به تکنسین مربوطه

کارشناسان ما با در نظر گرفتن نوع دستگاه، برند و مشکل دستگاه درخواست شما را به بهترین تکنسین واجد شرایط تخصیص می دهند.

هماهنگی و انجام کار

تکنسین جهت هماهنگی های لازمه با شما تماس خواهد گرفت تا در زمان مورد نظر شما و زیر نظرتان به محل مورد نظر مراجعه کند.

پرداخت هزینه

بعد از انجام کار و دریافت گارانتی کتبی، میتوانید هزینه را به تکنسین و یا به صورت آنلاین به مرکز تبریز امداد پرداخت نمایید.

چرا باید تعمیر جاروبرقی اسنوا را به ما بسپارید ؟

۱ – دارای تکنسین های با سابقه کاری بالا
۲ – تکنسین های دوره دیده و آشنا به زبان
۳ – سعی در تعمیر قطعات و اجتناب از تعویض آن
۴ – حداقل زمان برای حاضر شدن در منزل و شرکت شما منطبق بر وقت تعیین شده شما
۵ – تعمیر با نرخ مصوب اتحادیه و نهادهای نظارتی
۶ – ضمانت نامه و گارانتی قطعات
۷ – استفاده از قطعات فابریکی و اورجینال
۸ – سرویس دهی به طور شبانه روزی، حتی در تعطیلات رسمی و جمعه ها
۹- تعمیرات در محل (به هیچ عنوان دستگاه از خانه شما خارج نمی شود).

تعمیر جاروبرقی اسنوا در تبریز

نصب ، سرویس و تعمیر جاروبرقی اسنوا در تبریز

نمایندگی جاروبرقی اسنوا در تبریز

این روز‌ها با پیشرفت‌هایی که در زمینه تکنولوژی به وجود آمد، دستگاه‌های متعددی برای آسایش و راحتی ما انسان‌ها ابداع شد؛ یکی از این دستگاه‌ها جارو برقی است. جارو برقی یکی از نیاز‌های اصلی برای هر خانه‌ای است که توسط آن می‌توان نظافت و تمیزی فراوانی برای خانه به ارمغان آورد. امروز می‌خواهیم شما را با برخی از اشکالاتی که در ساختار جاروبرقی اسنوا به وجود می‌آید آشنا کنیم. رفع تمامی این اشکالات در نمایندگی جاروبرقی اسنوا در تبریز قابل انجام است.

جاروبرقی اسنوا مکش قوی ندارد

بدون شک یکی از اصلی‌ترین نیاز‌های هر جارو برقی، مکش آن است و ضعیف بودن مکش، تمامی کارایی جاروبرقی را زیر سؤال می‌برد. قبل از این که برای رفع این مشکل به مرکز تعمیر جاروبرقی اسنوا در تبریز مراجعه کنید، ابتدا کیسه آن را بررسی نموده و مطمئن شوید که پر نیست. همچنین انسداد خرطومی جاروبرقی، باعث کم شدن قدرت مکش آن می‌گردد. البته مسدود شدن فیلتر و برس جاروبرقی اسنوا در اثر زباله یا گرد و غبار نیز می‌توانند قدرت مکش آن را کاهش دهند. چنان چه با انجام این امور مشکل ضعیف بودن مکش همچنان به قوت خود باقی بود، به نمایندگی جاروبرقی اسنوا در تبریز مراجعه نمایید.

مراجعه به نمایندگی جاروبرقی اسنوا در تبریز به سبب صدای ناهنجار

گاهی اوقات در هنگام جارو زدن و تمیزی منزل، متوجه می‌شوید که از جاروبرقی شما صدا‌های ناهنجاری به گوش می‌رسد. خوشبختانه تعمیر جاروبرقی اسنوا در تبریز به سبب چنین مشکلی، در سریع‌ترین زمان، امکان‌پذیر می‌باشد. ممکن است جریان هوا در قسمت شیلنگ آن مسدود شده باشد. البته انسداد فیلتر نیز به این مشکل دامن‌زده و باعث ایجاد سر و صدای بسیار زیاد در هنگام استفاده از جاروبرقی می‌گردد. اگر مشکل از این دو مورد باشد، به راحتی قابل برطرف شدن است. البته در برخی از مواقع نیز ممکن است موتور جاروبرقی دچار خرابی شده باشد. تعمیر موتور جارو برقی یک کار تخصصی است و باید آن را به تکنسین‌های نمایندگی جاروبرقی اسنوا در تبریز بسپارید.

مشاهده دود و احساس بوی سوختگی از جاروبرقی اسنوا

یکی از اصلی‌ترین مواردی که باعث نگرانی افراد می‌شود، مشاهده دود و احساس بوی سوختگی از جارو برقی است. بسیاری از این افراد در چنین شرایطی، با مرکز تعمیر جاروبرقی اسنوا در تبریز تماس گرفته و علت بروز این مسأله را جویا می‌شوند. این اتفاق علل بسیار زیادی دارد که یکی از آن‌ها فرسودگی و خرابی بلبرینگ جاروبرقی است. همچنین ممکن است انسدادی در یکی از قسمت‌های جارو برقی وجود داشته باشد که از عملکرد صحیح تسمه جلوگیری به عمل می‌آورد. علاوه بر تمامی این موارد، فشار زیاد به جارو برقی و کار کردن مداوم با آن، باعث داغ شدن و سوختگی سیم‌ها می‌شود. با بروز چنین مشکلی، حتماً از کارشناسان نمایندگی جاروبرقی اسنوا در تبریز کمک بخواهید.

آسیب دیدن دو شاخه یا سیم رابط جارو برقی

یکی دیگر از متداول‌ترین مشکلاتی که ممکن است برای جارو برقی اسنوای شما به وجود آید، آسیب دیدن دو شاخه یا سیم رابط جارو برقی است. البته بر اساس نظر کارشناسان مرکز تعمیر جاروبرقی اسنوا در تبریز، این موضوع چندان مسأله سخت و پیچیده‌ای نیست. اگر برای جاروبرقی اسنوای شما نیز چنین مشکلی به وجود آمده است، باید به نمایندگی جاروبرقی اسنوا در تبریز مراجعه نمایید؛ کارشناسان این مرکز ابتدا با دقت، آزمایشات و بررسی‌هایی را انجام می‌دهند تا از سالم بودن دو شاخه یا سیم رابط مطمئن شوند. اگر هر کدام از این قطعات آسیب دیده بود، آن‌ها را با یک نمونه نو و جدید تعویض می‌نمایند. برای تعمیر جاروبرقی در تبریز با کارشناسان ما در ارتباط باشید.

بیش از 15 سال سابقه درخشان | ارائه بهترین قیمت تعمیرات جاروبرقی در تبریز طبق نرخ اتحادیه | استفاده از قطعات اصلی در نمایندگی جاروبرقی | برخورداری از مهندسین مجرب | تعمیر و تحویل دستگاه شما در سریعترین زمان ممکن

ثبت درخواست در سایت ما رایگان می باشد، شما میتوانید به صورت آنلاین و تلفنی در خواست تعمیرات خود را ثبت کنید تا کارشناسان ما در اولین فرصت جهت هماهنگی با شما تماس حاصل نمایند.

هزینه تعمیر جاروبرقی در تبریز به نوع خرابی دستگاه شما، نیاز به تعویض یا تعمیر قطعات و بعد از عیب یابی دستگاه شما توسط متخصص اعلام خواهد شد. تمامی هزینه های دریافتی از شما منصفانه، طبق نرخ مصوب اتحادیه و نهاد های نظارتی می باشد.

این مرکز با داشتن 12000 مشتری ثابت، همواره هدف خود را بر پایه رضایت مشتری گذاشته است . تمامی خدمات این مرکز دارای گارانتی 90 روزه می باشد و در صورت ناراضی بودن از طریق خدمات مشتریان پیگیری می شود.

سوالات متداول

مزیت های مرکز تبریز امداد

سرویس دهی سریع

تبریز امداد در تلاش بوده تا سرویس دهی خود را در اسرع وقت برای آسودگی خاطر شما مشتریان گرامی فراهم کنید .

پرداخت بعد از تعمیرات

امکان پرداخت هزینه بعد از انجام تعمیرات یکی دیگر از مزایای سپردن تعمیرات دستگاه خود به مرکز تبریز امداد است. 

استفاده از ابزارآلات بروز

استفاده از بروزترین ابزارآلات و بهترین قطعات جهت انجام تعمیرات در مرکز تبریز امداد.

تکنسین های متخصص

تمامی تکنسین ها دارای حداقل 8 سال سابقه کاری در زمینه تعمیرات مربوط به دستگاه ها هستند.

تماس با ما: 04191011297