نمایندگی تعمیر پکیج گئومارت در تبریز

همراه با تکنسین های مجرب و کار بلد

نمایندگی پکیج گئومارت در تبریز

محتوای جدول

محتوای جدول تعمیر پکیج در تبریز

لیست قیمت تعمیر پکیج گئومارت در تبریز

خدمات پکیجهزینه خدمات پکیج
هزینه سرویس کامل پکیج500.000 تا 700.000 تومان
قیمت اسید شویی پکیج200.000 تا 350.000 تومان
هزینه تعویض فیلتر رسوب500.000 تا 650.000 تومان
اجرت هواگیری پکیج150.000 تا 200.000 تومان
هزینه تعویض پمپ50.000 تا 170.000 تومان
هزینه تعمیر برد پکیج300.000 تا 500.000 تومان
هزینه تعویض جرقه‌زن70.000 تا 150.000 تومان
هزینه تعویض منبع انبساطهزینه تعویض منبع انبساط
هزینه ایاب ذهابطبق نرخ اتحادیه

مراحل انجام تعمیر پکیج گئومارت در تبریز

مراحل انجام تعمیر پکیج گئومارت در تبریز

ثبت درخواست

می توانید درخواست نصب، سرویس و یا تعمیرات دستگاه خود را به صورت آنلاین ( با استفاده از فرم ثبت درخواست ) و یا تماس با کارشناسان ثبت کنید.

ارجاع به تکنسین مربوطه

کارشناسان ما با در نظر گرفتن نوع دستگاه، برند و مشکل دستگاه درخواست شما را به بهترین تکنسین واجد شرایط تخصیص می دهند.

هماهنگی و انجام کار

تکنسین جهت هماهنگی های لازمه با شما تماس خواهد گرفت تا در زمان مورد نظر شما و زیر نظرتان به محل مورد نظر مراجعه کند.

پرداخت هزینه

بعد از انجام کار و دریافت گارانتی کتبی، میتوانید هزینه را به تکنسین و یا به صورت آنلاین به مرکز تبریز امداد پرداخت نمایید.

چرا باید تعمیر پکیج گئومارت در تبریز را به ما بسپارید ؟

۱ – دارای تکنسین های با سابقه کاری بالا
۲ – تکنسین های دوره دیده و آشنا به زبان
۳ – سعی در تعمیر قطعات و اجتناب از تعویض آن
۴ – حداقل زمان برای حاضر شدن در منزل و شرکت شما منطبق بر وقت تعیین شده شما
۵ – تعمیر با نرخ مصوب اتحادیه و نهادهای نظارتی
۶ – ضمانت نامه و گارانتی قطعات
۷ – استفاده از قطعات فابریکی و اورجینال
۸ – سرویس دهی به طور شبانه روزی، حتی در تعطیلات رسمی و جمعه ها
۹- تعمیرات در محل (به هیچ عنوان دستگاه از خانه شما خارج نمی شود).
۱۰– ایاب و ذهاب رایگان در صورت انجام کار
(این مبلغ در تمامی مراکز به مقدار ۴۰۰۰۰ تومان می باشد).

نمایندگی تعمیر پکیج گئومارت در تبریز

نصب ، سرویس و تعمیر پکیج گئومارت در تبریز

نمایندگی پکیج گئومارت در تبریز با سال‌ها تجربه و ارائه خدمات نصب، تعمیر و سرویس پکیج دیواری در خدمت شما مشتریان محترم می‌باشد. این مجموعه می‌تواند کلیه مشکلات مطرح در دستگاه شما را با کمک تکنسین‌های مجرب خود در کمترین زمان ممکن تشخیص داده و برطرف نماید. اگر نیاز به راهنمایی‌های تخصصی کارشناسان ما داشتید تنها کافی است با شماره تماس‌های این مجموعه ارتباط برقرار نمایید.

نمایندگی تعمیر پکیج گئومارت در تبریز

برند گئومارت از جمله برند‌هایی می‌باشد که می‌توانید با اطمینان خاطر برای خانه خود انتخاب نمایید و در شهر تبریز از خدمات پس از فروش خوبی نیز برخوردار می‌باشد. کارشناسان تعمیر پکیج گئومارت در تبریز می‌توانند به سرعت مشکلات این دستگاه را تشخیص داده و شما را در حل آن کمک کنند. در ادامه این مطلب نیز ما در تلاش هستیم برخی از مشکلات رایج در این پکیج دیواری را مورد بررسی قرار دهیم. در صورتی که به راهنمایی‌های بیشتری نیاز داشتید با نمایندگی پکیج گئومارت در تبریز تماس برقرار نمایید.

نمایندگی تعمیر پکیج گئومارت در تبریز

چرا پرشر سوئیچ دود در پکیج گئومارت وصل نمی‌شود

در برخی موارد با کد خطایی مبنی بر متصل نشدن پرشر سوئیچ دود در پکیج گئومارت برخورد می‌کنید که می‌توانید بررسی دلیل آن را به کارشناسان تعمیر پکیج گئومارت در تبریز بسپارید. این مهم‌ترین دلیلی که باعث می‌شود پرشر سوئیچ در حالت قطع قرار داشته باشد مسدود شدن مسیر دودکش می‌باشد. همچنین در برخی موارد به اشتباه کلاهک روی دودکش قرار نگرفته و در نتیجه پرشر دود به حالت قطع خواهد رفت.

برای تعمیر پکیج در مشهد از طریق شماره های درج شده داخل سایت تماس حاصل فرمایید تا همکاران ما درخواست تعمیرات شما را ثبت کنند تا در اولین فرصت تکنسین متخصص اقدام به تعمیر پکیج شما بکند. همچنین می توانید از طریق فرم درخواست قرار داده شده در همین صفحه درخواست تعمیرات پکیج خود را ثبت کنید.

برای رفع انسداد دودکش تمام مسیر آن را به طور کامل بررسی نمایید و مطمئن شوید چیزی مانع است عبور دود از داخل دودکش دستگاه نمی‌شود. قطعه دیگری که در ادامه نیاز به بررسی آن وجود دارد شلنگ متصل‌کننده پرشر سوئیچ دود می‌باشد که ممکن است بعد از گذر زمان دچار ترک خوردگی شده باشد و به دنبال آن پرشر فعالیت درستی را انجام ندهد. پس از این مرحله خود پرشر سوئیچ دود را مورد بررسی قرار دهید و در نهایت با نمایندگی پکیج گئومارت در تبریز تماس داشته باشید.

بررسی دلیل از کار افتادن پمپ پکیج توسط نمایندگی پکیج گئومارت در تبریز

از کار افتادن پمپ پکیج از دیگر مشکلات متداول در این دستگاه می‌باشد که بسیار دیده شده و بهتر است بررسی و عیب‌یابی آن را به کارشناسان تعمیر پکیج گئومارت در تبریز ارجاع دهید. با خراب شدن پمپ پکیج آب داخل دستگاه شما جریان مناسبی نخواهد داشت و در نتیجه پکیج جوش می‌آورد و سنسور حد کد خطایی را به شما نشان خواهد داد. اولین احتمال را باید گیرپاژ کردن پمپ پکیج در نظر بگیرید که در چنین شرایطی نیاز به روانکاری پمپ با روغن وجود دارد.

پس از این مرحله مطمئن شوید پمپ پکیج خراب نبوده و کارکرد مناسبی دارد. در نظر داشته باشید در برخی موارد به دنبال نرسیدن جریان برق پمپ این قطعه از کار می‌افتد که برای تشخیص قطعی برق و عیب‌یابی آن حتماً باید به نمایندگی پکیج گئومارت در تبریز مراجعه داشته باشید. از دیگر بخش‌هایی که نیاز به عیب‌یابی و تعمیر آن ممکن است وجود داشته باشد برد الکترونیک پکیج شما می‌باشد.

بررسی مشکل جرقه نزدن در پکیج گئومارت

از دیگر مشکلات مطرح در پکیج گئومارت از کار افتادن جرقه زن دستگاه می‌باشد که به دنبال آن جرقه در سر الکترود مشاهده نمی‌شود. این مشکل از مشکلات شایع در تمام پکیج‌های دیواری می‌باشد که نیاز به بررسی‌های تخصصی خواهد داشت. اگر لازم است همان ابتدا با متخصصین تعمیر پکیج گئومات در تبریز تماس برقرار سازید و در غیر این صورت به بررسی الکترود جرقه زن دستگاه بپردازید.

بررسی مشکل جرقه نزدن در پکیج گئومارت

اگر جرقه زن به طور کامل خراب شده یا اینکه ضعیف شده باشد لازم است این قطعه را تعویض نمایید. البته جرقه زن اغلب قیمت پایینی دارد و نیاز به نگرانی نیست. مورد دیگری که احتمال بروز آن وجود دارد اتصال بدنه الکترود جرقه زن می‌باشد که باید حتماً یک فاصله ۳ میلیمتری برای آن ایجاد نمایید. پس از بررسی موارد فوق مطمئن شوید کابل جرقه زن ایرادی نداشته یا قطع نشده باشد. همچنین از سالم بودن ترانس جرقه زن مطمئن شده و برای بررسی برد الکترونیک با نمایندگی پکیج گئومارت در تبریز تماس بگیرید.

بیش از 15 سال سابقه درخشان | ارائه بهترین قیمت تعمیرات پکیج گئومارت در تبریز طبق نرخ اتحادیه | استفاده از قطعات اصلی در نمایندگی پکیج گئومارت | برخورداری از مهندسین مجرب | تعمیر و تحویل دستگاه شما در سریعترین زمان ممکن

ثبت درخواست در سایت ما رایگان می باشد، شما میتوانید به صورت آنلاین و تلفنی در خواست تعمیرات خود را ثبت کنید تا کارشناسان ما در اولین فرصت جهت هماهنگی با شما تماس حاصل نمایند.

هزینه تعمیر پکیج گئومارت در تبریز به نوع خرابی دستگاه شما، نیاز به تعویض یا تعمیر قطعات و بعد از عیب یابی دستگاه شما توسط متخصص اعلام خواهد شد. تمامی هزینه های دریافتی از شما منصفانه، طبق نرخ مصوب اتحادیه و نهاد های نظارتی می باشد.

این مرکز با داشتن 12000 مشتری ثابت، همواره هدف خود را بر پایه رضایت مشتری گذاشته است . تمامی خدمات این مرکز دارای گارانتی 90 روزه می باشد و در صورت ناراضی بودن از طریق خدمات مشتریان پیگیری می شود.

سوالات متداول

مزیت های مرکز تبریز امداد

در صورت نیاز به تعویض قطعات، نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی تبریز امداد از قطعات اصلی و فابریک استفاده می نماید. دستگاه های تعمیر شده و همچنین قطعات تعویض شده توسط کارشناسان این مرکز به مدت شش تا ۳۶ ماه، دارای گارانتی معتبر این مرکز می باشند و بدون قید و شرط در صورت عدم کارکرد مناسب دستگاه و یا معیوب شدن، هزینه شما بازگشت و یا قطعه مورد نظر تعویض خواهد شد.
مجموعه تبریز امداد برای رفاه مشتریانی که خرید خود را از شهرهای مرزی انجام داده اند و یا از کشور های دیگر اقدام به واردات کرده اند و یا حتی لوازمی که گارانتی آن ها به پایان رسیده است، پیشنهاد ویژه ای قرار داده و لوازم خانگی آن ها را با مبلغ بسیار کمی تحت گارانتی خود قرار می دهد.

سرویس دهی سریع

تبریز امداد در تلاش بوده تا سرویس دهی خود را در اسرع وقت برای آسودگی خاطر شما مشتریان گرامی فراهم کنید .

پرداخت بعد از انجام تعمیرات

امکان پرداخت هزینه بعد از انجام تعمیرات یکی دیگر از مزایای سپردن تعمیرات دستگاه خود به مرکز تبریز امداد است. 

استفاده از ابزارآلات بروز

استفاده از بروزترین ابزارآلات و بهترین قطعات جهت انجام تعمیرات در مرکز تبریز امداد.

تکنسین های متخصص

تمامی تکنسین ها دارای حداقل 8 سال سابقه کاری در زمینه تعمیرات مربوط به دستگاه شما هستند.

تماس با ما: 04191011297