نمایندگی تعمیر پکیج مرکوری در تبریز

همراه با تکنسین های مجرب و کار بلد

نمایندگی پکیج مرکوری در تبریز

محتوای جدول

محتوای جدول تعمیر پکیج در تبریز

لیست قیمت تعمیر پکیج مرکوری در تبریز

خدمات پکیجهزینه خدمات پکیج
هزینه سرویس کامل پکیج500.000 تا 700.000 تومان
قیمت اسید شویی پکیج200.000 تا 350.000 تومان
هزینه تعویض فیلتر رسوب500.000 تا 650.000 تومان
اجرت هواگیری پکیج150.000 تا 200.000 تومان
هزینه تعویض پمپ50.000 تا 170.000 تومان
هزینه تعمیر برد پکیج300.000 تا 500.000 تومان
هزینه تعویض جرقه‌زن70.000 تا 150.000 تومان
هزینه تعویض منبع انبساطهزینه تعویض منبع انبساط
هزینه ایاب ذهابطبق نرخ اتحادیه

مراحل انجام تعمیر پکیج مرکوری در تبریز

مراحل انجام تعمیر پکیج مرکوری در تبریز

ثبت درخواست

می توانید درخواست نصب، سرویس و یا تعمیرات دستگاه خود را به صورت آنلاین ( با استفاده از فرم ثبت درخواست ) و یا تماس با کارشناسان ثبت کنید.

ارجاع به تکنسین مربوطه

کارشناسان ما با در نظر گرفتن نوع دستگاه، برند و مشکل دستگاه درخواست شما را به بهترین تکنسین واجد شرایط تخصیص می دهند.

هماهنگی و انجام کار

تکنسین جهت هماهنگی های لازمه با شما تماس خواهد گرفت تا در زمان مورد نظر شما و زیر نظرتان به محل مورد نظر مراجعه کند.

پرداخت هزینه

بعد از انجام کار و دریافت گارانتی کتبی، میتوانید هزینه را به تکنسین و یا به صورت آنلاین به مرکز تبریز امداد پرداخت نمایید.

چرا باید تعمیر پکیج مرکوری در تبریز را به ما بسپارید ؟

۱ – دارای تکنسین های با سابقه کاری بالا
۲ – تکنسین های دوره دیده و آشنا به زبان
۳ – سعی در تعمیر قطعات و اجتناب از تعویض آن
۴ – حداقل زمان برای حاضر شدن در منزل و شرکت شما منطبق بر وقت تعیین شده شما
۵ – تعمیر با نرخ مصوب اتحادیه و نهادهای نظارتی
۶ – ضمانت نامه و گارانتی قطعات
۷ – استفاده از قطعات فابریکی و اورجینال
۸ – سرویس دهی به طور شبانه روزی، حتی در تعطیلات رسمی و جمعه ها
۹- تعمیرات در محل (به هیچ عنوان دستگاه از خانه شما خارج نمی شود).
۱۰– ایاب و ذهاب رایگان در صورت انجام کار
(این مبلغ در تمامی مراکز به مقدار ۴۰۰۰۰ تومان می باشد).

نمایندگی تعمیرات پکیج مرکوری در تبریز

نصب ، سرویس و تعمیر پکیج مرکوری در تبریز

برند مرکوری از جمله برند‌های تولید‌کننده تجهیزات گرمایشی خانگی است که می‌توانید در ایران محصولات آن را با اطمینان خاطر از بابت کیفیت و خدمات پس از فروش خریداری نمایید. نمایندگی پکیج مرکوری در تبریز از جمله مراکز فعالی است که در زمان خرابی این دستگاه با حضور کارشناسان مجرب و ماهر خود می‌تواند به شما کمک کند.

نمایندگی تعمیر پکیج مرکوری در تبریز

نمایندگی تعمیر پکیج مرکوری در تبریز

متخصصین تعمیر پکیج مرکوری در تبریز با آشنایی با جدیدترین مدل‌های این محصول و داشتن تجربه کاری بالا می‌توانند در کمترین زمان ممکن به حل مشکلات دستگاه شما بپردازند. تخصص این کارشناسان جلوی مشکلات بیشتر را گرفته و مانع از پرداخت هزینه‌های بی‌دلیل برای شما می‌گردد. اگر استفاده از نکاتی که در ادامه این مطلب بیان شده است برای تعمیر پکیج شما کافی نبود تنها لازم است با نمایندگی پکیج مرکوری در تبریز تماس داشته باشید.

دلیل افت فشار پکیج مرکوری چیست؟

افت فشار در پکیج در تمام برند‌ها یکی از متداول‌ترین مشکلات می‌باشد که باعث نمایش کد خطا و از کار افتادن سیستم دستگاه خواهد شد. علت افت فشار در پکیج اغلب اوقات نشته‌های ریز یا درشتی است که در بخشی از مدار پکیج اتفاق افتاده می‌باشد. اگر خودتان به تنهایی نمی‌توانید محل دقیق نشتی را تشخیص دهید با نمایندگی پکیج مرکوری در تبریز تماس برقرار نمایید.

برای تعمیر پکیج در مشهد از طریق شماره های درج شده داخل سایت تماس حاصل فرمایید تا همکاران ما درخواست تعمیرات شما را ثبت کنند تا در اولین فرصت تکنسین متخصص اقدام به تعمیر پکیج شما بکند. همچنین می توانید از طریق فرم درخواست قرار داده شده در همین صفحه درخواست تعمیرات پکیج خود را ثبت کنید.

به خاطر داشته باشید اغلب نشتی آب در حوله خشک‌کن‌هایی اتفاق می‌افتد که در حمام نصب شده‌اند و علت آن رطوبت بالای محیط می‌باشد. همچنین احتمال دارد پس از گذشت چند سال مبدل اصلی پکیج شما سوراخ شده و شروع به آبریزش کند. از دیگر نقاط احتمالی نشتی آب شیر رادیاتور‌ها می‌باشد و همچنین ممکن است خود رادیاتور پس از گذشت زمان سوراخ شده و نیاز به تعویض داشته باشد. برای اطلاعات بیشتر از متخصصین تعمیر پکیج مرکوری در تبریز کمک بخواهید.

بررسی علت افزایش فشار آب توسط نمایندگی پکیج مرکوری در تبریز

از دیگر مشکلاتی که در پکیج‌های دیواری و زمینی بسیار با آن برخورد می‌شود افزایش فشار آب پکیج می‌باشد. در این مورد عوامل ایجاد مشکل متعدد هستند و برای پیدا کردن عامل اصلی نیاز به بررسی دقیق تک تک آن‌ها وجود دارد. اگر فکر می‌کنید برای این کار تخصص کافی ندارید حتماً همان ابتدا با متخصصین تعمیر پکیج مرکوری در تبریز تماس بگیرید. اولین احتمال را باید بروز مشکل در شیر پرکن پکیج در نظر داشته باشید.

هیچ گونه ترکی نباید در شیر پرکن دیده شده و همچنین باید واشر سر آن کاملاً تخت باشد. اگر ایرادی در این قطعه مشاهده نکردید به بررسی مبدل ثانویه پکیج بپردازید. در پکیج‌هایی که دارای دو مبدل هستند گاهی اوقات مبدل ثانویه سوراخ می‌شود که به دنبال آن فشار آب شهری وارد شده به مدار افزایش می‌یابد. همچنین مبدل اصلی پکیج را نیز مورد بررسی قرار داده و از سالم بودن منبع انبساط آن اطمینان پیدا کنید. در نهایت با نمایندگی پکیج مرکوری در تبریز تماس داشته باشید.

چرا در پکیج مرکوری شعله پس از-مدتی قطع می‌شود

چرا در پکیج مرکوری شعله پس از مدتی قطع می‌شود

گاهی مشکل شما تشکیل نشدن شعله می‌باشد اما در برخی موارد شعله در دستگاه بدون هیچ مشکلی شکل می‌گیرد اما بعد از گذشت چند ثانیه خود به خود ناپدید خواهد شد. این مشکل می‌تواند به دنبال برهم خوردن تنظیم میله یون در دستگاه اتفاق بیفتد. اگر میله یون به درستی در داخل شعله قرار نگرفته باشد پیغام درستی را به برد الکترونیک منتقل نساخته و در نتیجه شعله متوقف می‌گردد. برای تنظیم مجدد این میله با کارشناسان تعمیر پکیج مرکوری در تبریز تماس بگیرید.

از دیگر عواملی که منجر به خاموش شدن شعله در پکیج مرکوری می‌شوند می‌توان به تنظیم نبودن شعله استارت دستگاه اشاره داشت. در بسیاری از موارد پس از تنظیم گاز مشکل شما برطرف خواهد شد. در ادامه لازم است مطمئن شوید میله یون خراب نشده باشد و همچنین آن را خوب تمیز کنید. در مرحله بعد کابل میله یون را مورد بررسی قرار داده و از نبود اتصال بدنه در میله یون اطمینان پیدا کنید. در نهایت از نمایندگی پکیج مرکوری در تبریز کمک بخواهید.

بیش از 15 سال سابقه درخشان | ارائه بهترین قیمت تعمیرات پکیج مرکوری در تبریز طبق نرخ اتحادیه | استفاده از قطعات اصلی در نمایندگی پکیج مرکوری | برخورداری از مهندسین مجرب | تعمیر و تحویل دستگاه شما در سریعترین زمان ممکن

ثبت درخواست در سایت ما رایگان می باشد، شما میتوانید به صورت آنلاین و تلفنی در خواست تعمیرات خود را ثبت کنید تا کارشناسان ما در اولین فرصت جهت هماهنگی با شما تماس حاصل نمایند.

هزینه تعمیر پکیج مرکوری در تبریز به نوع خرابی دستگاه شما، نیاز به تعویض یا تعمیر قطعات و بعد از عیب یابی دستگاه شما توسط متخصص اعلام خواهد شد. تمامی هزینه های دریافتی از شما منصفانه، طبق نرخ مصوب اتحادیه و نهاد های نظارتی می باشد.

این مرکز با داشتن 12000 مشتری ثابت، همواره هدف خود را بر پایه رضایت مشتری گذاشته است . تمامی خدمات این مرکز دارای گارانتی 90 روزه می باشد و در صورت ناراضی بودن از طریق خدمات مشتریان پیگیری می شود.

سوالات متداول

مزیت های مرکز تبریز امداد

در صورت نیاز به تعویض قطعات، نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی تبریز امداد از قطعات اصلی و فابریک استفاده می نماید. دستگاه های تعمیر شده و همچنین قطعات تعویض شده توسط کارشناسان این مرکز به مدت شش تا ۳۶ ماه، دارای گارانتی معتبر این مرکز می باشند و بدون قید و شرط در صورت عدم کارکرد مناسب دستگاه و یا معیوب شدن، هزینه شما بازگشت و یا قطعه مورد نظر تعویض خواهد شد.
مجموعه تبریز امداد برای رفاه مشتریانی که خرید خود را از شهرهای مرزی انجام داده اند و یا از کشور های دیگر اقدام به واردات کرده اند و یا حتی لوازمی که گارانتی آن ها به پایان رسیده است، پیشنهاد ویژه ای قرار داده و لوازم خانگی آن ها را با مبلغ بسیار کمی تحت گارانتی خود قرار می دهد.

سرویس دهی سریع

تبریز امداد در تلاش بوده تا سرویس دهی خود را در اسرع وقت برای آسودگی خاطر شما مشتریان گرامی فراهم کنید .

پرداخت بعد از انجام تعمیرات

امکان پرداخت هزینه بعد از انجام تعمیرات یکی دیگر از مزایای سپردن تعمیرات دستگاه خود به مرکز تبریز امداد است. 

استفاده از ابزارآلات بروز

استفاده از بروزترین ابزارآلات و بهترین قطعات جهت انجام تعمیرات در مرکز تبریز امداد.

تکنسین های متخصص

تمامی تکنسین ها دارای حداقل 8 سال سابقه کاری در زمینه تعمیرات مربوط به دستگاه شما هستند.

تماس با ما: 04191011297