نمایندگی تعمیر پکیج فرولی در تبریز

همراه با تکنسین های مجرب و کار بلد

نمایندگی پکیج فرولی در تبریز

محتوای جدول

محتوای جدول تعمیر پکیج در تبریز

لیست قیمت تعمیر پکیج فرولی در تبریز

خدمات پکیجهزینه خدمات پکیج
هزینه سرویس کامل پکیج500.000 تا 700.000 تومان
قیمت اسید شویی پکیج200.000 تا 350.000 تومان
هزینه تعویض فیلتر رسوب500.000 تا 650.000 تومان
اجرت هواگیری پکیج150.000 تا 200.000 تومان
هزینه تعویض پمپ50.000 تا 170.000 تومان
هزینه تعمیر برد پکیج300.000 تا 500.000 تومان
هزینه تعویض جرقه‌زن70.000 تا 150.000 تومان
هزینه تعویض منبع انبساطهزینه تعویض منبع انبساط
هزینه ایاب ذهابطبق نرخ اتحادیه

مراحل انجام تعمیر پکیج گئومارت در تبریز

مراحل انجام تعمیر پکیج فرولی در تبریز

ثبت درخواست

می توانید درخواست نصب، سرویس و یا تعمیرات دستگاه خود را به صورت آنلاین ( با استفاده از فرم ثبت درخواست ) و یا تماس با کارشناسان ثبت کنید.

ارجاع به تکنسین مربوطه

کارشناسان ما با در نظر گرفتن نوع دستگاه، برند و مشکل دستگاه درخواست شما را به بهترین تکنسین واجد شرایط تخصیص می دهند.

هماهنگی و انجام کار

تکنسین جهت هماهنگی های لازمه با شما تماس خواهد گرفت تا در زمان مورد نظر شما و زیر نظرتان به محل مورد نظر مراجعه کند.

پرداخت هزینه

بعد از انجام کار و دریافت گارانتی کتبی، میتوانید هزینه را به تکنسین و یا به صورت آنلاین به مرکز تبریز امداد پرداخت نمایید.

چرا باید تعمیر پکیج فرولی در تبریز را به ما بسپارید ؟

۱ – دارای تکنسین های با سابقه کاری بالا
۲ – تکنسین های دوره دیده و آشنا به زبان
۳ – سعی در تعمیر قطعات و اجتناب از تعویض آن
۴ – حداقل زمان برای حاضر شدن در منزل و شرکت شما منطبق بر وقت تعیین شده شما
۵ – تعمیر با نرخ مصوب اتحادیه و نهادهای نظارتی
۶ – ضمانت نامه و گارانتی قطعات
۷ – استفاده از قطعات فابریکی و اورجینال
۸ – سرویس دهی به طور شبانه روزی، حتی در تعطیلات رسمی و جمعه ها
۹- تعمیرات در محل (به هیچ عنوان دستگاه از خانه شما خارج نمی شود).
۱۰– ایاب و ذهاب رایگان در صورت انجام کار
(این مبلغ در تمامی مراکز به مقدار ۴۰۰۰۰ تومان می باشد).

نمایندگی تعمیر پکیج فرولی در تبریز

نصب ، سرویس و تعمیر پکیج فرولی در تبریز

در سال ۱۹۵۵ شرکت فرولی توسط فردی به نام دانته فرولی آغاز به کار کرد و موفق به اختراع دیگ‌های چوب نسوز و تولید اولین دیگ گازسوز در جهان شد. در سال‌های بعد این مجموعه با پیشرفت‌های زیادی مواجه گشت و انواع دستگاه‌های تهویه مطبوع و تجهیزات سیستم‌های گرمایشی و سرمایشی را به مجموعه کار خود اضافه نمود. امروزه شما می‌توانید از پکیج‌های فرلی در خانه خود استفاده داشته باشید و با اطمینان خاطر از خدمات پس از فروش محصولات را به کار ببرید. نمایندگی پکیج فرولی در تبریز از جمله مراکزی است که در زمان خرابی این دستگاه آماده ارائه خدمات به شما می‌باشد.

نمایندگی تعمیر پکیج فرولی در تبریز

نمایندگی تعمیر پکیج فرولی در تبریز

با توجه به نوع طراحی و ساختاری که در پکیج‌های خانگی استفاده می‌شود احتمال بروز مشکلات متعدد در بخش‌های مختلفی از دستگاه وجود دارد که بهتر است بررسی آن‌ها توسط متخصصین تعمیر پکیج فرولی در تبریز انجام شود. اگر شما نیز خودتان به تعمیر این دستگاه علاقمند هستید و در این رابطه کمی اطلاعات دارید می‌توانید از نکات ارائه شده در ادامه این مطلب استفاده داشته باشید. در هر زمان که ایراد دستگاه از سطح تخصص شما بالاتر بود تنها کافی است با نمایندگی پکیج فرولی در تبریز تماس برقرار سازید.

برای تعمیر پکیج در مشهد از طریق شماره های درج شده داخل سایت تماس حاصل فرمایید تا همکاران ما درخواست تعمیرات شما را ثبت کنند تا در اولین فرصت تکنسین متخصص اقدام به تعمیر پکیج شما بکند. همچنین می توانید از طریق فرم درخواست قرار داده شده در همین صفحه درخواست تعمیرات پکیج خود را ثبت کنید.

چرا با کد خطای قطع بودن پرشر سوئیچ آب در پکیج فرولی برخورد می‌کنیم

یکی از مشکلاتی که در پکیج‌های فرولی احتمال برخورد با آن زیاد است در حالت قطع قرار گرفتن پرشر آب می‌باشد. در اغلب موارد این اتفاق به دنبال نبود آب کافی در سیستم دستگاه به وجود می‌آید و برای رفع آن لازم است با باز کردن شیر پرکن فشار را به محدوده ۱ تا یک و نیم برگردانید. اگر باز هم فشار دستگاه تغییر کرده اما کد خطا از بین نرفت یا اصلاً ایرادی در فشار مشاهده نکردید با متخصصین تعمیر پکیج فرولی در تبریز تماس برقرار سازید.

در برخی موارد پمپ پکیج شما دچار مشکل می‌شود و به دنبال کارکرد ضعیف آن در حالت قطع قرار می‌گیرد. برای رفع این مشکل نیاز به عیب‌یابی و تعمیر و حتی گاهی تعویض پمپ پکیج وجود دارد. با ادامه یافتن مشکل باید احتمال خراب شدن پرشر سوئیچ آب را نیز در نظر بگیرید که البته این اتفاق به ندرت دیده می‌شود. اگر نیاز به تعویض پرشر سوئیچ آب بود نسبت به انجام این کار اقدام نموده و اگر باز هم مشکل ادامه داشت با نمایندگی پکیج فرولی در تبریز تماس بگیرید.

بررسی از کار افتادن فن دستگاه توسط نمایندگی پکیج فرولی در تبریز

یکی از مشکلاتی که در پکیج‌های دیواری امکان برخورد با آن وجود دارد نشان داده شدن ارور مربوط به فن در دستگاه می‌باشد و اغلب این در شرایطی است که پرشر نیز در حالت بسته قرار گرفته است. برای رفع این مشکل در ابتدا مطمئن شوید کشی پکیج شما هیچگونه مشکلی پیدا نکرده باشد. احتمال دارد این اتفاق به دنبال خراب شدن بخشی از سیم کشی اصلی یا وصل نبودن سرسیم‌ها اتفاق افتاده باشد. اگر نیاز به سیم کشی مجدد سیستم بود از متخصصین تعمیر پکیج فرولی در تبریز کمک بخواهید.

مورد دیگری که می‌تواند چنین وضعیتی را در پکیج شما به دنبال داشته باشد خراب شدن پرشر سوئیچ دود دستگاه می‌باشد. پرشر سوئیچ دود برای نشان دادن تخلیه کامل دود به برد الکترونیک طراحی شده است و با اختلال در کارکرد آن اجازه تشکیل شعله به دستگاه داده نمی‌شود. پس از بررسی این قطعه و با ادامه یافتن مشکل لازم است احتمال ایراد در برد الکترونیک پکیج را در نظر داشته باشید. برای بررسی این قطعه با توجه به حساسیت زیادی که دارد حتماً با نمایندگی پکیج فرولی در تبریز تماس بگیرید.

بررسی مشکل در برد الکترونیک پکیج فرولی

بررسی مشکل در برد الکترونیک پکیج فرولی

از مهمترین قطعاتی که در پکیج‌های دیواری استفاده می‌شود و اهمیت زیادی در کارکرد این دستگاه دارد برد الکترونیک پکیج می‌باشد. این قطعه ممکن است به دنبال عوامل متفاوتی مانند نوسان‌های شدید در جریان برق یا گرد و خاک زیاد دچار مشکل شود. برای برطرف نمودن مشکلات برد توصیه می‌کنیم همان ابتدا با متخصصین تعمیر پکیج فرولی در تبریز تماس داشته باشید.

البته می‌توانید گاهی قبل از دریافت کمک‌های تخصصی یک بار با یک برس نرم گرد و خاک‌های روی برج را به خوبی تمیز کنید و ببینید مشکل دستگاه شما برطرف می‌شود یا نه. در برخی موارد نیاز به تعویض قطعات تشکیل دهنده روی برد وجود دارد. سعی نکنید خودتان این کار را انجام دهید تا از آسیب‌های بیشتر به این قطعه جلوگیری شود. کارشناسان ما در نمایندگی پکیج فرولی در تبریز می‌توانند در تعمیر برد الکترونیکی دستگاه به شما کمک کنند.

بیش از 15 سال سابقه درخشان | ارائه بهترین قیمت تعمیرات پکیج فرولی در تبریز طبق نرخ اتحادیه | استفاده از قطعات اصلی در نمایندگی پکیج فرولی | برخورداری از مهندسین مجرب | تعمیر و تحویل دستگاه شما در سریعترین زمان ممکن

ثبت درخواست در سایت ما رایگان می باشد، شما میتوانید به صورت آنلاین و تلفنی در خواست تعمیرات خود را ثبت کنید تا کارشناسان ما در اولین فرصت جهت هماهنگی با شما تماس حاصل نمایند.

هزینه تعمیر پکیج فرولی در تبریز به نوع خرابی دستگاه شما، نیاز به تعویض یا تعمیر قطعات و بعد از عیب یابی دستگاه شما توسط متخصص اعلام خواهد شد. تمامی هزینه های دریافتی از شما منصفانه، طبق نرخ مصوب اتحادیه و نهاد های نظارتی می باشد.

این مرکز با داشتن 12000 مشتری ثابت، همواره هدف خود را بر پایه رضایت مشتری گذاشته است . تمامی خدمات این مرکز دارای گارانتی 90 روزه می باشد و در صورت ناراضی بودن از طریق خدمات مشتریان پیگیری می شود.

سوالات متداول

مزیت های مرکز تبریز امداد

در صورت نیاز به تعویض قطعات، نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی تبریز امداد از قطعات اصلی و فابریک استفاده می نماید. دستگاه های تعمیر شده و همچنین قطعات تعویض شده توسط کارشناسان این مرکز به مدت شش تا ۳۶ ماه، دارای گارانتی معتبر این مرکز می باشند و بدون قید و شرط در صورت عدم کارکرد مناسب دستگاه و یا معیوب شدن، هزینه شما بازگشت و یا قطعه مورد نظر تعویض خواهد شد.
مجموعه تبریز امداد برای رفاه مشتریانی که خرید خود را از شهرهای مرزی انجام داده اند و یا از کشور های دیگر اقدام به واردات کرده اند و یا حتی لوازمی که گارانتی آن ها به پایان رسیده است، پیشنهاد ویژه ای قرار داده و لوازم خانگی آن ها را با مبلغ بسیار کمی تحت گارانتی خود قرار می دهد.

سرویس دهی سریع

تبریز امداد در تلاش بوده تا سرویس دهی خود را در اسرع وقت برای آسودگی خاطر شما مشتریان گرامی فراهم کنید .

پرداخت بعد از انجام تعمیرات

امکان پرداخت هزینه بعد از انجام تعمیرات یکی دیگر از مزایای سپردن تعمیرات دستگاه خود به مرکز تبریز امداد است. 

استفاده از ابزارآلات بروز

استفاده از بروزترین ابزارآلات و بهترین قطعات جهت انجام تعمیرات در مرکز تبریز امداد.

تکنسین های متخصص

تمامی تکنسین ها دارای حداقل 8 سال سابقه کاری در زمینه تعمیرات مربوط به دستگاه شما هستند.

Call Now Buttonتماس با ما: 04191011297